MALDECOR BETON - Designové interiérové povrchy

Maldecor beton
Designové povrchy betonového vzhledu


Odolné
betonové povrchy pro Váš interiér


Designové interiérové povrchy

Jednotkové ceny dekorů jsou pouze orientační, platné při objemu zakázky nejméně 10 m2. Po konzultaci místa realizace Vám dodáme cenovou nabídku „na míru“ Vašemu požadavku. K cenám bude připočteno DPH ve výši dle platných zákonů a sazeb. Individuální vzhled vlastních dekorů betonových povrchů je věcí kreativity.

Výhody materiálu

Inovativní kompozitní materiál
exkluzivně vyvinutý k vytváření betonových povrchů nejvyšší kvality.

 • Oblast použití – v exteriéru a interiéru pro vytvoření povrchů stěn, podlah, stropů, schodů, podest, nábytku, krbů, pultů atp., kde má být dosaženo povrchů betonového vzhledu.

 • Speciální složení materiálu na bázi cementu zaručuje unikátní vlastnosti. Vyniká vysokou pevností, odolností proti oděru, přídržností, dlouhou životností, snadnou údržbou a možností dalšího zušlechtění.

 • Jedná se o dostupný produkt pro pohledové plochy.

 • Výhodou je okamžitá možnost aplikace materiálu a jednoduchost použití. Po finálním zpracování je povrch voděodolný. Odolává povětrnostním podmínkám. Zdravotně a ekologicky nezávadný.

 • Nabízí možnost alternativního zpracování efektů betonových povrchů a široké pole dekorativních vzorů.

Ukázky realizací

Pro řemeslníky

 • Kam se MALDECOR BETON aplikuje:
  MALDECOR BETON se používá jako tenkovrstvá cementová stěrka v síle 3-5 mm. Lze jej aplikovat na prostý beton, štukové povrchy, povrchy na bázi cementu i sádrové stěrkové povrchy. Materiál se používá zejména pro konečné povrchové úpravy stěn a podlah. Tento materiál se nanáší ve dvou vrstvách a upravuje se technikou tzv. gletování.

 • Zpracování MALDECOR BETONU bez požadavku speciálního vzoru je schopen aplikovat řemeslník dle technického listu. Pro další možnosti zpracování tohoto materiálu je nutné absolvovat odborné školení.

 • Řemeslníci, kteří absolvují odborné školení zpracování MALDECOR BETONU, mají nespornou výhodu při aplikaci na větších plochách a při požadavku originálních dekorů. Dokáží optimálně s produktem pracovat a využít bohatý potenciál produktu.

 • Po absolvování jednodenního semináře obdrží aplikátor certifikát o absolvování školení k materiálu.